O dilerstve

Firma ELA CAR s.r.o. bola založená v roku 1997 manželmi Vondrovcami, a do dnešného dňa patrí do skupiny rodinných firiem, ktoré su charakteristické svojou priateľskou atmosférou, ako v kolektíve, tak i vo vzťahu voči zákazníkom.

O nás


Od začiatku sa filozofia tejto v dnešnej dobe úspešnej firmy orientovala najmä na dobré vzťahy so svojim okolím a prvoradým cielom bola spokojnosť klientov. Od roku 1998, kedy sa oficiálne začal prostredníctvom firmy ELA CAR s.r.o. v Trnavskom kraji predaj automobilov značky Suzuki, v začiatkoch i motocyklov rovnomennej značky, sme získali priazeň už stoviek spokojných zákazníkov tejto značky.

Dokonca, v roku 2005 sme so Suzuki dosiahli 2. miesto v počte registrovaných automobiloch v Piešťanskom okrese, a to hneď po značke Škoda. Avšak nielen Piešťanci, ale dokonca aj klienti zo širokého okolia sú ochotní so svojim Suzuki merať dlhé kilometre za príjemným prostredím a najmä za dobrou prácou za nízku cenu, nie však na úkor kvality.

V roku 2012 sme rozšírili prevádzku o servis a predajné priestory automobilov značiek Renault a Dacia. Tieto dve značky v Piešťanoch neraz zmenili adresu. MY SME VŠAK NOVÝ a s predchodcami v Piešťanoch nemáme nič spoločné. U nás Renault a Dacia nachádza nový domov, pretože to čo robíme nás baví a robiť to chceme!

Náš personál je dlhodobo stabilný a zamestnanci ročne absolvujú desiatky školení. I keď sme v oblasti servisu značiek Renault a Dacia v Piešťanoch noví (od roku 2012), máme i odborníkov, ktorí v Renaulte rozhodne nepatria medzi nováčikov.  Kľúčoví zamestnanci u nás pracujú od počiatkov založenia spoločnosti ELA CAR s.r.o.  Za dlhé roky práce si rozhodne zaslúžia titul „odborník“. A takých ľudí máme tu u nás - v Piešťanoch.

Predáváme vozidlá značiek